| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa ii cumpar mamei mele avand in vedere ca are 50 si ceva de ani?

5 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

De exemplu ii poti cumpara cartea Calatoria Inimii - sunt in ea incurajari spirituale pentru fiecare zi daca ii plac lucrurile de acest gen. http://www.aquaforte.com/det.php?id=69

auran
| auran a răspuns:

Eu i-am luat un inelus de aur

| hândel a răspuns:

@ maria si, ai putea sa o duci sa viziteze anumite locuri pe care isi doreste sa le vada, luandu-i suveniruri din acele locuri care sa-i aminteasca de acea zi. Oricum sunt convins ca orice dar din partea celor dragi o va emotiona. Nici un cadou din lume nu egaleaza iubirea unui copil, nu egaleaza un sarut de copil, o imbratisare si o urare de: La multi ani mama si multa sanatate si bucurii in anii care vin, sa ne traiesti ca sa ne bucuram pe deplin de viata, impreuna. La multi ani mamei si familiei sale.

| maria a răspuns:

Un cadou de suflet - o carte interesanta ( daca ii place sa citeasca) sau o esarfa sau bluza frumoasa; o mica bijuterie sau un accesoriu ( bratara sau brosa) de argint sau aur, in functie de posibilitatile financiare, sau un voucher la un salon de frumusete sau masaj. Daca iti doresti, poti sa-i cumperi, un buchet foarte frumos de flori sau un ghiveci superb - se va bucura privindu-l si ingrijindu-l mereuhappy. Merita, o data in an este ziua mameihappy La Multi Ani, sa iti traiasca mama si sa te bucuri alaturi de dumneaei si cei dragi.

| raidu2004 a răspuns:

Poate o masa in familie la un restaurant.