| lupis a întrebat:

Ce cadou sa ii fac mamei mele?

21 răspunsuri:
| DianaLostInDreams a răspuns:

Poti sa ii iei chiar si o cutie cu bomboane.Gestul conteazawinking.

| LNK a răspuns:

Nu avem cum sa-ti spunem noi. Alegerea unui cadou implica mai multe criterii.
De exemplu fa-i cadou ceva care stii ca ii place, ceva care a vrut mereu, dar nu il are.
happy

| Aliyaa a răspuns:

Un buchet de flori:X

| adelutza_9680 a răspuns:

Cumpara-i ceva ce ii place.In fond, gestul conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i iei un colier si sa-i spui ca o iubesti

| Seline a răspuns:

Eu i-am luat mamei un pandantiv in forma de inimioara, inauntru am pus poza cu mine si cu ea, suna a cliseu, insa a fost placut surprinsa de gestul meu.Cumpara-i ceva pe care sa-l poarta permanent cu ea, pandantive, un lantisor, un ceas, ceva de genul astahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O excursie la Putna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mica petrecere surpriza, un buchet de flori si o cutie de bomboane milka in forma de inimioara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu stiu o cutie de bomb flori excursii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu ce cadou sa ii fac mamei
va rooooog o idee de ziua femeii azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate mamei tale nu ii place sa te imparti in maruntisuri...cum ar fii sa ii iei o agrafa, o floare. iai un lucru mare si foarte folositor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai bani iai orice apropo ajutati-ma urgent peste doua zile e ziua mamei mele si nu prea am bani in portofel (10 lei) deoarece i-am cheltuit la renovari siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i-am facut felicitare dar ce sa-i fac nu a existat un an fara sa-i cumpar ceva siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bomboane avem si florile nu-iplac help meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cutie cu bomboane milka

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma mai intrebati...,, bnjdtmd bs cbghff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pute un bughet de flori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un set de parfum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

predana a raspuns
Fa-i ceva manual s-au o cina la pat, ori ceva in semn ca o iubesti dar sa fie ceva folositor iei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un buchet de trandafiri imensi, o ciocolata, un inel de aur.la multi ani mamei tale!

| webkinzworld a răspuns:

Conteaza cati ani face

| blabla3211 a răspuns:

Daca esti mai mic ( 7-13 ani ) fa-i o felicitare sau deseneaza-i un portret cu ea. fa-i cateva decoratiuni si lipeste-le pe pereti ( la multi ani mama!) sau pregateste-i cina de dimineata;) :D ori,,. fa-i o bratara din elastice de guma :) https://www.youtube.com/watch?v=CEJKRpeuCyY
Dar daca esti mai maricel si nu puradeu cumpara-i o cutie cu bomboane sau. incearca sa inveti mai bine la o materie sa iei si note mai mari si o sa se bucure tot timpul,, o alta varianta si portret poti sa-i faci! :)
http://portrete-creion.blogspot.ro/......pe-un.html
http://alegsadesenez.com/7-pasi-cu-ajutorul-carora-sa-desenezi-ochii/
http://alegsadesenez.com/despre-portret-cum-se-deseneaza-nasul/
http://alegsadesenez.com/cum-desenez-gura-vazuta-din-fata/

O sa se bucure! sunt sigura :)!
Sa ai o zi buna!

| biankkka a răspuns:

Eu i-am luat o crema de maini o cutie de bomboane rafaelo si un buchet de flori