| alinusaa a întrebat:

Ce credeti? daca un baiat te conduce mereu acasa, te astepta, e posibil sa fie interesat de tine? sau e doar amabil?

5 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

E "amiabil"... if u know what i meanwinking

| Woodenpints91 a răspuns:

Vrea doar să ţi-o tragă.

| AntoniaOrman a răspuns:

Te placeee! Gentalmeni nu mai exista in lumea asta din pacate!

| nomoretears1111 a răspuns:

In mod sigur este interesat de tine.Baietii nu prea sunt amabili, decat daca au un motiv. happy

| Cherrybell a răspuns:

Pai eu cred ca e interesat! Baietii din ziua de azi sunt mai discreti, mai ales daca vrea ceva serios nu vrea sa te sperie asa deodata! Eu cred ca te place si ar trebui si tu sa iei atitudine, dar la fel de discret sa nu-l sperii nici tu. Poti intr-o zi cand te conduce sa-i spui ca esti plictisita si ca ai chef sa iesi in oras doar ca prietena ta... si poate te invita el! Sau va mai intindeti la povesti, te prefaci interesata de ceva anume ce-ti povesteste si il rogi sa mai faceti o tura de cartier cat timp mai vorbiti. Daca chiar raspunde la lucrurile astea atunci 100% te place!winking