| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti sotia este sunata duminica sa trebuie sa mearga la servici pentru o ora de seful ei la ce va duce mintea prima data eu nu maI STIU CE SA CRED?

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Esti sotul gelos? Depinde de serviciu, si mai putin de sef. Da-ne amanunte.

| psihox a răspuns:

O situatie cam ciudata. Ar vrea seful sa puna stapanire pe sotia dvs? De ce nu angajati un det. sa va dea raportul ce face sotia dvs? Si dupa aceea sa hotarati ce veti face. Aveti grija. Sau un proces mic in care sotia sa-si recunoasca greseala si sa-l dea in vileag pe sef.

| enchanted a răspuns:

Poate a fost o problema care necesita urgenta rezolvare, te intreb :cum s-a comportat sotia ta dupa ce a venit? ai simtit ceva in neregula sau a fost totul ca? intraba-ti inima si deruleaza filmul