| alinusaa a întrebat:

Ce credeti? sotul meu are o colega de serviciu pe care o tot conduce mereu acasa,o asteapta cu masina.l am vazut ca de cateva ori o astepta sa iasa dintr un magazin, altadata plecau impreuna cu masina la o aalta colega el ptretinzand c tb sa i duca cevacredeti ca ar putea fi ceva intre ei... poate exista o propiere intre ei ce parere aveti?

13 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Nu-i nimic, doar si-o trag numai atit.Ce poate fi asa rau...pentru ei?

evenso
| evenso a răspuns:

Acum depinde ce vrei sa stii? adevarul te-ar ajuta cu ceva? sau mai bine faci ca nu ai observat nimic ( asa procedeaza o sotie desteapta )

| BroascaCuElice a răspuns:

Cred ca ar trebui sa discuti cu elhappy

| RusAdrianCatalin a răspuns (pentru BroascaCuElice):

Daca va fi ceva intre ei va minti cu siguranta.

| Amelya02 a răspuns:

Bună.
Eu cred ca nu e normal să o conducă acasă, sau să o aştepte.
Trebuie făcut ceva în cazul ăsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este adevarat ce spui, atunci casnicia voastra, poate fi considerata incheiata.

| harciog a răspuns (pentru anonim_4396):

Valei maica dar deprimant mai esti.Cum sa se termine o casnicie doar ca si-o trag?

| anonim_4396 a răspuns (pentru harciog):

Nu sint deprimat in nici un fel, eu vorbesc din punct de vedere psihologic si crede-ma ca stiu mai multe decit spun pe site.Cine are nevoie, discut in privat, nu pot sa ii las sa isi spele rufele in public, spre satisfactia unora care abia asteapta asa ceva.Eu am alta menire aici.Numai bine.

| papusica987 a răspuns:

Sincer eu cred ca da...
sta prea mult langa femeia aia.

| Ideea a răspuns:

Poti sa il urmaresti.
Iti vei da seama daca e un sot bun sau nu.

| alecsalecs a răspuns:

Scuza ma dar ce varsta ai?
Acum nu vreau sa fiu ironic dar cred ca urmatoarea intrebare va fi asa.=mi am prins sotul cu colega ei de munca in pat! offacum pe bune ce mai astepti asta?

| mikilaina a răspuns:

Buna Lorina,
Este vorba despre familia ta, de relatia ta si de 2 persoane pe care nu le cunosc (tu si sotul tau) si din aceste motive nu vreau sa ma pronunt aiurea, sa fac supozitii care iti poti pot crea ganduri negative si sa iti stric relatia. Astfel, iti recomand sa discuti cu un psiholog. Pentru a nu pierde timpul pe drumuri, si pentru a-ti rezolva problema de la tine de acasa poti vb cu un psiholog online. topexperti.ro este o platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online. Nu te lasa prinsa de ganduri negative, poate fi vorba de infidelitate sau poate nu. Ai grija de tine. http://www. topexperti.ro/experti/Angela-Cojocaru_74/articole/Infidelitatea-conjugala-intre-necesitate-si-optiune_169

| Domiinic a răspuns:

De ce dracu va casatoriti daca stiti ca nu sunteti maturi si daca nu va convingeti inainte de persoana pe care vreti sa o luati pe viata (cel putin asa e juramantul) langa voi?