| anonim_4396 a întrebat:

Ce discutii as putea aborda cu o fata?

3 răspunsuri:
| ViktorVictor a răspuns:

:3

| ElenaSA a răspuns:

Despre ce doriti si va face placere: despre va va place sa faceti in timpul zilei, despre prieteni, despre filme.

| cristiplm a răspuns:

Incearca sa gasesti puncte comune, vorbeste mai putin tu si ascult.o pe ea, intreab.o despre fiecare chestie care iti vine in minte dar intr.o anumita masura ca sunt sanse sa devii enervant si forteaz.o cu replici de agatat proastelaughing daca vezi ca nu pune botu da.o la. ntoarsă si fă caterinca :33