| florin422004 a întrebat:

Ce este mai important fata sau baiatul? Eu cred ca fata. Dar voi ce credeti? Funda

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Mai important din care punct de vedere? Zic ca fata, e mai sensibila si gandeste mai multhee hee.

10 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Si fata si baiatul sunt la fel de importanti.Nu inteleg la ce anume te referi dar nu este diferenta. Gandeste-te ca pentru a intemeia o familie ( normala ) e nevoie de fata si barbat. Pentru a face un copil e nevoie tot de o fata si un baiat. Nu cred ca fata s-ar descurca fara baiat dar nici baiatul fara fata. Parerea mea este ca si fetele si baietii sunt la fel de importanti!

| mona a răspuns:

Eu cred ca ambii

| darrio2007 a răspuns:

Depinde pentru cine si din ce puncte de vedere.

| Dariusuu a răspuns:

Important sunt aman2.

De ce ar fi altul mai important ca celalalt? Ca nu inteleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi, doar sunt oameni!

| MaDeclarFan a răspuns:

(Importanti pentru ce? Jocul "baza"? laughing ) Cum zicea un batran "Ce e mai important pentru o pasare, aripa stanga sau cea dreapta?"... laughing anyway, daca te referi la o reltie, ambii sunt importanti. Degeaba gandeste fata mai mult daca nu simte nimic si il manipuleaza pe baiat (tradator al sexului masculin, tu in loc sa ti cu ai tai laughing )

| xanderblackx a răspuns:

Cand o sa mai cresti ai sa-ti dai seama ce prostie ai putu spune... cum adica ce este mai important? mai important pentru cine si fata de ce sau cine anume? observ ca tu de mic incepi a te subaprecia ca baiat... numai bine

| florin422004 explică:

Fata adica asta spun ca sunt indragostita de o fata si ma apara cateodata. Si cum a spus Lilithy da fata gandeste mai mult.

| florin422004 explică:

Eu as zice ca fata. Gandeste mai mult.

| alecsao a răspuns:

Si eu cred ca fata