| Andreea9311 a întrebat:

Ce faceti Craciunul acesta?

24 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O sa stau impreuna cu familia, o sa fiu inconjurat de armonie si voie buna. Voi avea grija sa fiu patruns de spiritul Craciunului pana in maduva oaselor.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Craciunul acesta, aproape ca in fiecare o sa-l petrec acasa cu copii si nepotii.Ne vom stradui sa avem tot ce trebuie pe masa si sa fim sanatosi pentru ca toate sunt trecatoare.

| Barajag a răspuns:

Intotdeauna mi-a placut ca de Craciun sa fiu inconjurata de cei dragi mie si mai ales sa impart cadouribig grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

O sa stau pe acasa cu cei dragi love struckFamilie, rude, prietenilove struck

| DrViorel a răspuns:

In general cu familia si prietenii, partial os a vizitez ceva, dar nu stiu ce si unde, dar dupa mine din experienta am observat ca ce e spontan e mai frumos... Sarbatori fericite!

| albastrel a răspuns:

Exact si bogdand voi merge cu prietenul pe la marinti mei si pe la rudele lui (parinti lui sunt in strainatate), pe seara vom face un gratar si seara in disko

| Chocolate a răspuns:

Nimic special, voi avea masa de Craciun, voi sta pe mess sau aici, ma voi uita la Tv, o cearta cu ai mei ca de obicei si cadouuuuri:X.

| Beatrice a răspuns:

Sincer cred ca ar TREBUI sa FACEM fapte BUNE nu altcevawinking

| StilSanatos a răspuns:

De pe acum inca prevad ori un craciun foarte frumos ori ingrozitor, adica asta depinde de prietenul meu daca vins sau nu acasaa.

| bogdand a răspuns:

Ce dulce happy deja ai o prietena de craciun.
Eu o sa merg cu iubita mea la cele 2 seturi de parinti din dotarehappy

| Brigitta a răspuns:

Desigur nu o sa-mi termin treburile (mancare, curatenie) la timp... Si de Craciun vreau doar sa ma relaxez cu familia happy
@Criticul - imi pare rau, si mama mea lucreaza sad

| Abcfunny a răspuns:

Manank si ma uit la filme smug

| oana23madrid a răspuns:

Craciunul asta o sa il petrec acasa si pe site cred depinde de starea mea de spirit.

| daniDeeDee a răspuns:

Pentru mine o sa fie cel mai urat Craciun. sad

| Doa'Do a răspuns:

Pai acasa, alaturi de cei dragi.
Poate in a doua zi de Craciun sa plec, dar mai mult acasa happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fiu aici si o sa stai de vorba cu tine, daca ai chef.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simt ca-mi pocneste inima de atata emotie! anul asta am chemat la noi o gramada vesela de copiii, prieteni ai copiilor nostri, si vor dormi la noi cateva zile toti! va trebui sa gatesc pentru toti, si e asa greu sa-i linistesti pe toti! va trebui sa ne intelegem intre noi, sa ne facem cadouri, sa ne impartim dusurile, telecomenzile, locul cel mai bun de sub brad.Competitia va fi dura!
ard de nerabdare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Craciun voi sta acasa,,, la gura sobei", cu familia si ma voi bucura de spiritul acestei sarbatori, cu bradutul impodobit si masa plina si incercand ca intodeauna sa mai ajut pe cate cineva si daca va fi timp, voi intra un pic si pe site, macar atunci sper sa ninga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O să stau acasă cu un mare gol în suflet, lipsa mamei mele își spune mereu cuvântul și îmi este foarte greu fără ea. Era suportul meu moral.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fiu impreuna cu familia ca de obicei. Sper cat mai binedispusa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca voi merge la tara, caci doar acolo mai simt si eu ca e Craciun happy

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea9311 explică:

Imi pare rau pentru tine puppy dog eyes