| ZqTer a întrebat:

Ce faceti in noapte de revelion?

12 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Eu din pacate nu o sa fiu acasa cu parintii si cu sora measad
nu am putut merge pentru ca deja in 1 trebuie sa merg la munca, nu ca sa stau ci ca sa trimit ceva acte! si nu am cum sa ma impartsad
dar o sa fiu cu prietenul meu si o sa fie okywinking
e bine si asa! cu toate ca e primul revelion pe care il petrec la 200 km de casasad sper sa nu imi dea lacrimile ca si la craciun, cand am sunat-o in prima zi pe mamibig grin! niciodata nu mi-am petrecut sarbatorile departe de casa si acum chiar daca il am pe puishoru meu langa mine, tot nu e ca acasasad
dar o sa fie ok oh go on

| deceeu a răspuns:

Eu voi face yoga

| giorgyana99 a răspuns:

Poi ma duc la un party la o pr happy dimi ma intorc acasa pe 7 carari pe 1 iaunarie ziua dorm toata ziua si seara o iau de la capat laughinglaughinglaughing asa ca eu petrec 2 zile tonguetongue

| ZqTer explică (pentru giorgyana99):

Distractie placuta atuncihappy...vezi pe 2 ianuarie sa revii cu un raspuns aici si sa imi spui cum a fost.ok?happy

| giorgyana99 a răspuns (pentru ZqTer):

Mersi si cred ca si pe 2 iaunari o sa dorm toata ziua da lasa k imi gs eu timp sa vin cu un raspuns aiaci happy tu ce faci de revel? smug

| giorgyana99 a răspuns:

Tu ce faci?smug

| C8PILUcool a răspuns:

Stam cu prietena la restaurant

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Poi de abia i-am convins p ai mei sa stau cu pr meu 3 zile uraaa deci presupun ca sex nebun, happy

| ZqTer explică (pentru CatelusaFlaffy):

Bun bun asalaughing next?:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau pe TPU. Daca va functiona.La multi ani si multa sanatate.

| selena_8538 a răspuns:

Stau acasa si ma uit pe youtobe la in puii mei il ascult pe michae jackson dansam ne jucam pe wii

| Codrin2001 a răspuns:

Prin praga yupihee hee dar speram sa fie si zapada crying pe aici
la multi anii...
2011 end -> next 2012 party \dancing