| XenofX a întrebat:

Ce fel de comportament iar putea atrage pe baieti?
caracter, limbaj

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

O fata feminina. Una care e cuminte dar care e indrazneata prin vorbe si gesturi cateodata. O fata misterioasa dar care totusi da impresia ca o cunosti bine. Trebuie ca fata sa fie prietenoasa si sociabila. Trebuie sa fie cat mai naturala si sa nu aibe figuri.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde in ce fel iti doresti sa-i atragi...winking ca amica, ca femeie, ca iubita, sa fie ceva de o noapte sau de viitor (relatie de lunga durata), etc. day dreaming

| andrei a răspuns:

Feminitatea