PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Ce fete va plac cel mai tare, si care credeti ca va castiga (cel putin editia.) Burlacul?!

Mie mi-a placut foarte mult Alina, si imi mai place Melania!

14 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex explică:

Bro, voiam sa spun ca m-a foarte surprins eliminarea Alinei, care e foarte ok, si, se pare ca pe Bote l-a surprins si poate si ranit orgoliul afirmatia Mihaelei cum ca, daca nu il va "castiga" ea, nu va mai vrea sa il vada, chiar daca el a afirmat ca o va cauta oricum! - dupa preambulul ala cu "un tip ca el trebuie inteles ca mai face si aia si ailalta, etc".

Melania e cea mai fresh, mai naturala si mai fara fite! Daca nu va realiza sansa asta, Bote o va pierde, dar in mod sigur, datorita mediatizarii, Melania va fi descoperita si cucerita de alt tip, poate si mult superior Burlacului!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sincer nu-mi place emisiunea, fără supărare. Cui îi place să o urmărească în continuare.
Bote, ce este? Creator de modă sau figurant de emisiuni ori nu mai are succes la femei? Să rămână la origini, îl prinde mai bine. Nu ne văităm de bani că este full!
Vizionare plăcută tuturor care urmăresc această emisiune.
Pa, pa.

| cosima11 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place Melania si chiar as vrea sa ramana cu eabig grin. are de toate.si educatie si frumusete si finete si tot ce i`asr trebui lui Bote`. nu-mi place roxana deloc, e prea farmazoanca. mihaela e cam sufocanta, iar violeta e. straight facestraight face imi mai place si roxi dar tot Melania e preferata meatongue

| Georgiana21 a răspuns:

Mihaela are sanse mari contrar aparentelor ei de fata materialista.
In schimb Violeta si Roxy handbalista mi se par cele mai insuportabilestraight face

| RoxAnana a răspuns:

Alina a parasit competitia, mie sincer imi place mult de roxana roxy si Melania. O urasc pe Mihaela!

| GeorgeRadu a răspuns:

Roxana as vrea big grin cea din Satu Mare!
Mi se pare cea mai stilata si mai educata, nu e asa taranca ca restul...

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Eu pariez pe Mihaela!

| ClaraZ a răspuns:

Sper ca Melanialove struck

E cea mai scumpicahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce te referi, ca aici m-ai pierdut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le simpatizez pe Melania si Violeta. De castigat nu stiu cine va castiga; vom afla la sfarsitul competitiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le simpatizez pe Melania si Violeta. De castigat nu stiu cine va castiga; vom afla la sfarsitul competitiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melania e cea mai potrivita pentru.Cata.Mihaela e urata la fata are doar corp frumos.Alexandra,stie sa vb bine, dar e prea mica de inaltime. Una dintre roxane are barba naspa cealalta e draguta. Violeta e cam rotunda la fata dart e de treaba. MELANIA e super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e mi-a placut de Mihaela si de Violeta

| ares_7706 a răspuns:

Roxylove strucklove strucklove struck