| anonima312 a întrebat:

Ce i-as putea cumpara tatalui meu de ziua lui? (implineste 41 de ani)

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

O cravata.

| Malvina24 a răspuns:

Orice cadou va fi cu siguranta apreciat de tatal tau pentru ca vine din partea ficei lui!

| Ezyo a răspuns:

Un parfum,spuma de ras,o camasa,papuci de casa,aparat de ras,un portofel din piele,un ceas de mana, o sampanie, ii faci un tort.
La multi ani tatalui tau!

| DiamondEyes a răspuns:

Un ceas,parfum,camasa, cravata, o fotografie cu tine si el [cu o rama mai deosebita]

| lllullla a răspuns:

Orice ai cumpara nu uita sa-i scrii si o felicitare in care sa-i spui de ce il apreciezi. cu cuvintele tale si sa fie cat mai sincer. asa indiferent ce ii vei cumpara, ii va placea mai mult.

| Brittanie a răspuns:

Buna! Uite niste sugestii:
-Un tablou
-O carte
-Un plover
-O sticla de vin etc.
Depinde si de personalitatea lui. daca ii place bauturile alcoolice ii poti achita o sticla de vin rosu sau alb. Fundita?

| MiniieKidda a răspuns:

=D Paii
Eu i-as lau tataluio meu daca ar fi
1.O sticla de vin Cotnarii big grin alb
2.I-as scoate o poza cu mine si el aia care ii place lui cel mai mult si i-as pune-o pe o cana bine cana calumea asa facuta cu o poza :d la noi in hunedoara este asa ceva magazin big grin