| AleBoc a întrebat:

Ce i-ati scrie mamei intr-o scrisoare?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

I as multumi pentru tot ce a facut pentru mine din clipa in care m am nascut

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ca o iubesc si sa ma scuze pentru toate necazurile pe care i le-am pricinuit.

| T0T a răspuns:

Un text epic plin cu figuri de stil sau o poezie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.
Daca i-as scrie (ceva de bine)ar rade de ce i-am scris sau pur si simplu ar baga-o pe foc.

| Artegor a răspuns:

Ca am ramas fara electricitate?

| 00LUNA00 a răspuns:

Eu sincer i-as scrie ca o respect pentru ca a fost mereu langa mine la bine si la rau, mi-a oferit de fiecare data un umar pe care sa plang, mi-a dat curajul sa merg mai departe chiar daca aproape toata m-a parasit si a fost cea care mi-a zis mereu ca totul o sa fie bine

Sper ca te-am ajutat