| Ariel a întrebat:

Ce il face pe un barbat fericit?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Depinde de barbat!
Cei mai multi vor stomacul plin si sex de calitate!
Altii mai vor si afectiune si comunicare si tandrete si fidelitate...etc
Sau, pe plan profesional: functie cat mai inalta, multi bani, recunoasterea calitatilor, a "succesurilor" sale...

11 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Daca te intrebi cum poti face tu un barbat oarecare fericit....trebuie doar sa ii indeplinesti fanteziile. Daca e barbatul TAU inseamna ca il cunosti destul de bine incat sa stii de il face fericit

April
| April a răspuns:

Sexul

mlm
| mlm a răspuns:

Pai sincer fiecare este fericit in modul sau; Unul este fericit ca are bani, avere, lux, masini si tot ce a visat;
Altul este fericit ca e pe deplin satisfacut sexual;
Altul este fericit cind aude vorbe de alint, de tandrete, cuvinte de dragoste;
Altuleste fericit ca cea de linga el ai este fidela si al respecta;
Altul poate fi fericit ca are copii frumosi, destepti si cuminti.

| DenissaDeea a răspuns:

Cred ca se fie inplinit:Sentimental cat si Profesional, o fuctie cat mai inalta sa fie cat mai bine platit:In dragoste fericit, si sa i se recunoasca calitatiile atat prifesional cat si sentimental!

| crisa a răspuns:

1. Cand se indragosteste.
2. Cand are o masina buna.
3. Cand are un cont bun (decent) in banca.

| maria a răspuns:

Sa fie inteles, sa fie cat mai putin batut la cap de o femeie, sa aiba cu adevarat libertate, sa fie iubit trupeste, dumnezeieste, sa fie pretuit la justa valoare, sa fie respectat de colegi, recompensat si apreciat de sefi, sa abia o profesie reusita sau o cariera de succes, o femeie care sa fie o doamna in societate, mama exemplara pentru copii sai, o iubita pasionala in intimitate, cu imaginatie bogata, buna prietena cu el, sa ii gateasca si sa fie priceputa in armonizarea caminului, sa ii fie drag cand iese in societate, sa ii respecte iesirile cu prietenii la suc/bere/fotbal sau alte sporturi sau pasiuni ( pescuit, bowlling, biliard etc), sa il faca sa rada si mai ales, sa stie sa taca si sa aiba incredere in el.Il face fericit iubirea daruita, mai ales cea care daruita neconditionat, sa fie credincioasa, sa ii ofere mai mult decat i-a oferit mama.Sa ii creeze un univers, cel al fericirii in doi, al iubirii, dincolo de patima si pacat, sa se simta valorizat...deci draga Ariel, sa stie sa primeasca iubire si prin fiecare por al firii sale sa iubeascahappy

| moni a răspuns:

Stii ce cred ca il face cel mai fericit cand i se naste prima odrasla sa spun asa. dar si cand ii faci pe plac'ii canti in struna'. si cel mai mult atunci cand e inteles ce vrea de la tine si de la viata.

| gege a răspuns:

Auuu si eu vreau sa il fac pe iubitu meu cel mai fericit om de pe Pamant si mereu ma gandesc ca nu e multumit de mine! Nu stiu de ce ma chinui asa, dar barbatii sunt foarte dificili, i-am tot schimbat, dar toti sunt dificili! Depinde si de barbat, pe unii ii fac fericiti doar sexul, altii chiar vor o fara cuminte langa ei...depinde de barbathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

{ bere, telecomanda, fotbal big grin }
cred ca fericirea sta in implinirea personala: un job bun, o familie frumoasa, intelegere cu femeia iubita, copiii, o viata tihnita cu prieteni buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reusitele lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul mew de vedere un barbat e pe deplin ferikt at kd are o fata kuminte langa el care il iubeste neconditionat, care nu i ofera doar iubire ci si prietenie, fidelitate, incredere si respect! un barbat e ferikit cand se simte cu adevarat ferikit.consider k e cu adevarat ferikit kd simte cu adevarat k are tot ce si a dorit vreodata.