| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand la finalul conversatiei pe care o ai cu un baiat, el iti spune ne mai auzim? Ne cunoastem din copilarie, ne-am intalnit intamplator dupa multi ani si am discutat putin, a fost o atractie mare intre noi in trecut dar nu am inceput o relatie din diverse motive, el este implicat intr-o relatie in prezent, insa nu il vad niciodata apropiat, dragastos cu prietena lui, si il vad mai mereu singur prin oras, fara ea. Dupa ce am terminat conversatia nu ma mai scapa din ochi, ma privea foarte insistent pana am plecat acasa. Dau funda happy

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa va vedeti din nou

| 7Azaky a răspuns:

Inseamna ca ar trebui sa iti vezi de treaba ta, pana ramane single/fara prietena si dupa poti sa il suni, sa il chemi pe afara...sa va mai "auziti"! Nu te baga tu peste relatia oamenilor, poate doar ti s-a parut!

| Zaygon a răspuns:

Eu ca baiat folosesc chestia adta cu ne mai auzim cand imi iau la revedere de la cineva pe care nu stiu peste cat timp o sa il mai vad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Expresia de final e folosita intamplator. Tu nu iti puteai lua ochii de la el, el a mentinut privirea directa pentru ca nu e un tip timid sau supus.
Stai deoparte daca are prietena.