| anonim_4396 a întrebat:

Ce isi doresc cu adevarat femeile?

35 răspunsuri:
| alinna_1696 a răspuns:

laughing Ce intrebaresmug
Ei bine, asta e una din intrebarile fara raspuns, fara unul foarte clar.
Pot spune ca inainte de toate ne dorim sa fim independente, si sa avem un job stabil, din care se castiga bine.
Apoi un barbat inteligent, care sa arate bine, dar nu mai bine decat noi, potent financiar si alaturi de care iti poti intemeia o familie fericita.
Apoi respectul cuvenit.
Si daca toate astea sunt indeplinite, toate se rezolva big grin

| euTímea a răspuns:

Depinde. Daca sunt sincere doresc fericire si implinire. daca nu. chestii materiale. fleacuri. capricii etc...winking

| flori123 a răspuns:

Sa fie iubite.

| iubitelxxx a răspuns:

Dragoste

| andreeaylle a răspuns:

Tot ceea ce barbatii nu stiu sa le ofereeeeeeeeeee...