| MCRgurl a întrebat:

Ce medie iti trebuie sa intri la liceul de actorie? SCZ categoria

10 răspunsuri:
| XutZu1997 a răspuns:

Primul tutorial din cadrul emisiunii Cunoaste-ti calculatorul !
http://webxutzu.blogspot.com/......1-cum.html

| MCRgurl explică (pentru XutZu1997):

Ce dracu vrei ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La liceul din orasul meu trebuie cel putin 7, 02.

| Crazyeo a răspuns:

| KaramiCa a răspuns:

Din cate stiu nu conteaza media.sau sa fie peste 7.nu stiu exact.dar se dau niste probe, ca sa intri

| DjDark21 a răspuns:

Acum depinde din ce oras este liceul.In general la majoritatea iti trebuie cam 7.50 medie, si trebuie sa dai anumite probe / probele sunt doar la unele Licee. Funda?

| micazuza_8816 a răspuns:

Iti trebuie pana in 8 sper sa ma premiezi cu o funda te rog

| Gdhskj_Corinna's_1997 a răspuns:

Nu iti trebuie medie. happy inainte de examenul din a8a. te duci sa dai probe. Peste un timp [ nu inainte de darea examenului de la scoala ] iti vor veni rezultatele. daca esti admis, e ok. Daca NU trebuie sa dai examenul si sa iti alegi un liceu, cu alt profil.happy

| rapidu a răspuns:

9.85