| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Ce nume ii poti da unui baietel negrut, dar nu negru negru cu nasul carn si cu parul saten spre blond? dau fundita celui mai dragut nume

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai ce avatar incitant ti-ai tras! Cum iti suna Tony, Roger, Roberto, Franco, Juliano, Toby, Marco, Danny, Johnny, Terry, Nicky, Sunny, Junior, etc...

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Nu conteaza ca e negru.De ce nu-i pui numele Andrei, de ex? Sau daca nu-ti place numele de "Andrei" uite alte cateva sugestii:Alexandru; Razvan; Bogdan; Daniel; Adrian. Sper ca te-am ajutat! Sarbatori fericite! Pa-pa:*.

| cυρcαкє a răspuns:

Mihaihappy

| vanila a răspuns:

Cristian happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negrila rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rudolph

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antonio, Boris, Bruno, Codrut, Dragos, Flaviu, Laurentiu, Mihaita, Ovidiu, Raducu, Rares, Stefanel, Tudor, Vladut,...
nu-mi mai vin in mintehappy
Sper ca te-am ajutat... fundita?big grin

| dany3la_7325 a răspuns:

Carl, sau robert, sau roland.winking

| LexiiCyrusRomania a răspuns:

Cristian Gabriel...il iubesc... e numele iubitului

| maestro_8796 a răspuns:

Rares. Sper sa te ajute numele asta.numele acesta inseamna dragoste si fruymusete. e cel mai potrivit asta. Puneil asa. Funda