| simona1992 a întrebat:

Ce parere aveti despre brbatii care isi inseala sotiile cu fete de 18 ani? credeti ca poate fi vorba de dragoste adevarata sau o aventura?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu consider ca el nu stia ce e/a uitat de dragostea adevarata. Mai rar, intr-adevar, sa se indragosteasca un tip de o femeie mai mica decat el cu 25-30 ani. Barbatul respectiv cauta probabil la femeia aceea ce nu gasea la sotia sa. Si aici nu ma refer la iubire, dragoste, sentimente. Stii tu la ce ma refer, sotia lui nu mai era suficient de "buna".

17 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Doar 1% din cazuri sunt povesti adevarate. Eu sunt de acord cu Bean...Sa-ti cladesti fericirea pe necazul altora.nu se merita! Banuiesc ca barbatul are chiar si copii.

Apache
| Apache a răspuns:

...aventura!

| bobby_7474 a răspuns:

Am intilnit fam. care au imbatrinit frumos impreuna, dar si altele care din anumite motive s-au despartit,separat, pentru ca femeia isi pierde mai repede din frumusete decit barbatul,iar atunci EL isi doreste alaturi o femeie supla,ingrijita,fara riduri, fara alte preocupari, doar sex(cele la 18 ani sint mai vulcanice in sensul asta ) si atunci barbatul recurge la cea de 18 ani, fara sa gindeasca de fapt ca si el a intrat in procesul de imbatrinire si ca arata probabil la fel de dezgustator ca si sotia lui, numai el nu accepta asta.multi spun, barbatul poate arata oricum, n-are importnta,femeia tr sa ramina tinara(si de fapt nu se gindesc ca si femeile au aceiasi dorinta) si cauta,cauta,gasesc, se indragostesc, pun sentimente pentru ca simt ca li se apropie apogeul si nu vor mai putea, si dureaza cit? 2-3 ani,iar tinara,ce va face? sigur nu v-a astepta, va fi cu altul! iar el? ar vrea sa se reintoarca la stafidita(scuza-ma) de acasa, dar va fi tirziu.Impresia mea despre acesti barbati este: -sint imaturi(desi probabil fire albe in par,si o burta care serveste in loc de umbrela),sint fara caracter,sint fiinte care nu stiu ce vor de la viata(pentru ca sexul nu este totul),sint lasi(pornesc alaturi de un om in viata si la bine si la greu,si nici nu ajung la jumate drumul si-o abandoneaza),sint oameni care nu merita atentie,sint oameni care nu stiu ce inseamna limita, sint oameni care nu ar trebui sa-si intemeieze o familie, ci sa ramina celibatari si sa-si petreaca toata viata lor alaturi de fete de 18 ani si sa incerce pentru iei sa opreasca timpul ca iei sa nu imbatrineasca.Asa dragoste si aventura,... in opinia mea este numai, prostie si neputinta sa ramii om, cu picioarele pe pamint, sint caraghiosi! renunta la un asemenea exemplar.am o ura deosebita pentru asemenea oameni, desii eu nu urasc specia umana, insa astia nu fac parte din ea!

| Leon a răspuns:

Sunt niste sclavi de oameni care profita de lipsa de experienta si naivitatea unor adolescente, eu inteleg ca maturitatea unui barbat atrage, numai ca astfel de oameni nu inteleg rostul vietii. Se poate sa existe dragoste adevarata la o astfel de diferenta de varsta extrem de rar dupa parerea mea. Majoritatea sunt niste sclavi imputiti care in loc sa isi vada de familie sau de o relatie serioasa cu o femeie, umbla dupa forme 'fragede' de adolescente.

| shtephie a răspuns:

Atractie fizica de moment straight face

| Adelinesmile a răspuns:

Aventura. Daca divorteaza de sotie pentru ea, poate fi si dragoste.

| pinkystyleツ a răspuns:

Aventura

| habibi2012 a răspuns:

Poate ca s-a indragostit lulea sau o aventura si gata fi mai atenta cu el rasfatam m-ai mult

| Maryna_1397 a răspuns:

Aventura.Lool.Ce crezi ca ar fi? Un barbat cu capu' pe umeri sa stea cu o fetiscana... Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O aventura. Daca ar fi dragoste adevarata (ceea ce nu prea cred) ar divorta de sotie, nu ar sta cu doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general o parere proasta despre curve si curvari/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti stiu virsta, banuiesc ca nu e divortat.aceeasi parere si despre barbati si despre femei,cu inselatul, fiinte fara pic de creier, mai rau ca animalele.nu cistiga nimic.dar...traim intr-o lume de nimic, daca intelegi.nu merita comentarii.

| simona1992 explică:

Asa cred si eu.si nu nu e divortat.multumesc de rasphappy

| simona1992 explică:

Multumesc la toti pentru raspunsuri:*

| dende4 a răspuns:

Cel mai probabil aventura. depinde si cat sta cu acea fata. daca relatia ajunge sa dureze mult, e posibil s-o si placa dar in acelasi timp sa-si iubeasca si sotia. ii place la dubluhee hee

| K4Zz_6775 a răspuns:

Pt barbat dragoste daca ii tampit pentru fata doar inca un "iepure" in plus fi o afacere in acelasi timpwinking

| osiris_6445 a răspuns:

Dep. de varsta barbatului.