| wdexwjmwd a întrebat:

Ce parere aveti despre educatia primita de aceasta fata?
http://www.libertatea.ro/......96827.html

11 răspunsuri:
| William a răspuns:

Se vede ca aia blonda e c***a.

| Fiction a răspuns:

Tu ce crezi? Eu cred ca mama aceea e o idioata, nici nu se poate numi mama...O mama nu ar face asa ceva, doar una care vrea sa aiba aceeasi "slujba" si copilul ei...

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

La ce moaca de panarama are masa ce poti sa i ceri?
uite puiule asa face mama bani
are un loc de munca bine asigurat si copilu daca tot continua sa ia aceste ´calitati´ de la c_urva. pardon de la masa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia e din Americania nentule, numai la ei vezi vezi asa ceva

| Onio a răspuns:

Dupa cum arata "mama" acelei copile, si sunt un pic rautacios, cred ca prin SEMNIFICATIA acelui gest, si cu buzele tuguiate, ii explica fetitei "cum face mama bani".

Răspuns utilizator avertizat
| MauiNight a răspuns:

Se vede ca este o pustoaica care s-a tavalit beata cu un smecher si a ramas bortoasa din "greseala".
Nu ii poti numi parinti pe astia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MauiNight):

Aia nu e nimic, uite-ma pe mine cand eram de'o schioapa :
http://pic.epicfail.com/......oblems.jpg

| floraida a răspuns:

Este groaznic cum sa iti inveti fata asa ceva este prea mica pentru a face asa ceva

Răspuns utilizator avertizat

Ce nesimtita cum sa isi invete copilul asa ceva cred ca dupa cum arata chiar este dusa...