| Danoninooo a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Chucky? Merita vazut? O seara frumoasa va doresc.

Răspuns Câştigător
| Négatif a răspuns:

Bună.
Da, este destul de ''frumos''. Nu este atât de îngrozitor, cum spune lumea...O păpuşă ucigaşă! Uită-te! Vei descoperii singur/ă frumuseţea filmului. Vizionare plăcută! Numai bine. Şi noi îţi dorim o seară plăcută.

3 răspunsuri:
| InsanelyWicked a răspuns:

Daca~ti plac filmele de groaza cu papusi ucigase ~

| Akid a răspuns:

Este dragut. Dupa parerea mea este cam slab iti recomand Drag me to hell sau Fright night. nici acestea nu sunt terifiante dar mi se par mult mai interesante. Acum tu alegi! papa

Răspuns utilizator avertizat