| krmen a întrebat:

Ce parere aveti legat de faptul ca atunci cand cei doi iubiti discuta stau fiecare pe un fotoliu asta desi este o canapea dar barbatul pastreaza o distanta si nu se aseaza langa partenera? Si asta dupa ce au facut dragoste. Si in afara de asta situatia sa se repete cu alta ocazie.

21 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

O fi saracul obosit - lasa-l si tu sa respire - doar nu vrei toata viata sa stai numai bot in bot

| krmen explică (pentru negru30):

Asa m-am gandit si eu. Oricum intrebarea nu are legatura cu mine ci cu o prietena. Insa mi-a spus ca asta se intampla de fiecare data si in plus si cand nu fac sex el nu vine niciodata sa se aseze langa ea pe canapea, prefera sa pastreze aceasta distanta ceea ce mi se pare ciudat. Iar cand are chef de sex d-nul imediat vine langa ea.

| negru30 a răspuns (pentru krmen):

Simplu - dai-o si tu ieri - cand vine te asezi tu pe canapea - "ochi pentru ochi si dinte pentru dinte " - imi pare rau dar sa stii ca se mai aplica si " Vechiul Testament "

| krmen explică (pentru negru30):

A incercat si varianta asta si tipul s-a ofticat pe ea ca nu stie ce vrea, ca n-are incredere, ca e copila si diverse alte acuze. Problema e ca daca ea se duce langa el, el nici nu o mangaie sau sa o sarute, tot ea trebuie sa faca asta. Parerea mea e ca o cam vrea doar pentru sex.

| lacrimanegru a răspuns:

E greu de spus dar ca sa se convinga sa se desparta de el si daca el nu se duce dupa ea inseamna ca asta vroia. binenteles ca daca iubesti faci orice pentru persoana iubita. dar mai sunt momente de oboseala, stres...nu este totul lapte si miere.

| krmen explică (pentru lacrimanegru):

Are doua zile de cand el nu o mai suna si nici nu-i mai raspunde la telefon si sms. Tocmai din cauza asta mi-a povestit ce si cum e intre ei. Ea saraca i-a trimis mesaj intrebandu-l daca vrea sa vorbeasca sau daca e gata totul si el nimic...

| lacrimanegru a răspuns (pentru krmen):

Sa il lase in pace ca barbatii daca nu le dai importanta se uita la tine iar daca le dai se cred buricul pamantului. iar daca nici asa nu o vrea sa mearga mai departe ca nu-i de nasul el

| krmen explică:

Eu una nu ma cert, doar i-am atras atentia domnisoarei.winking

| krmen explică:

Si inca ceva, nu-mi adresa tu mie o asa denumire cand nu ma cunosti! Ai tras doar o concluzie in urma unor raspunsuri citite aici.

| PaulaJy a răspuns:

Vorbesti romana?
;;;

| krmen explică (pentru PaulaJy):

Da, ti se pare ca nu?

| PaulaJy a răspuns (pentru krmen):

Km da

| krmen explică (pentru PaulaJy):

Scuza-ma dar eu nu stiu sa existe in limba romana cuvantul "km" cum il intelegi tu ci km=kilometru

| PaulaJy a răspuns (pentru krmen):

K= ca, deci propozitia era CAM DA. mai ai de invatat

| krmen explică (pentru PaulaJy):

Draga, am inteles foarte bine ce ai scris. Dar daca iti e lene sa folosesti cuvantul intreg atunci folosesti acea prescurtare. Din cate am vazut la raspunsurile tale nu stii nici cand se foloseste cratima. Cred ca tu mai ai multe de invatat domnisoara!

| PaulaJy a răspuns (pentru krmen):

Si ce daca mi-e lene? deci sa inteleg ca mi-ai vizitat profilul?

| krmen explică (pentru PaulaJy):

M-ai facut curioasa daca tot m-ai acuzat ca nu stiu limba romana. Poate n-am formulat eu intrebarea exact asa cum ar trebui, dar limba romana o stiu. Stii ce departe vei ajunge cu lenea? N-ai idee!

| PaulaJy a răspuns (pentru krmen):

Lasa-ma pe mine si lene mea sa stam acolo unde stam.

| Rockart a răspuns (pentru PaulaJy):

Tu nu poţi scrie *cam da* corect şi te iei de scrisul altuia.

| PaulaJy a răspuns (pentru Rockart):

Pot scrie, se modernizeaza lumea, nu sta pe loc
tongue lool

| Rockart a răspuns (pentru PaulaJy):

Nu stă pe loc? Înseamnă că în câţiva ani cu toţii vom adopta stilul piţiponcesc, f@th@? Dacă a fi modern înseamnă a fi seminalafabet...