| JIJ a întrebat:

Ce pot face ca fratele meu mai mare sa ma lase in pace, sa nu ma mai enerveze?

37 răspunsuri:
| JIJ explică (pentru cristeaflaviurafael):

Nu mai poate el de parinti laughing. Dar o sa incerc cu vorba bunawinking

| ๓ยเ a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie, eu am 10 ani el 17, voi cat aveti? Poate pot sa va rezolv

Răspuns utilizator avertizat
| JIJ explică (pentru ๓ยเ):

20 de ani

| VreauSaRad a răspuns:

Bate-l,Santajeaza-l (sigur e ceva care nu ar vrea sa afle parintii), Zi-le parintilor, Te-am ajutat?

| ๓ยเ a răspuns (pentru JIJ):

Amandoi?

| mirel75 a răspuns:

Da asa sunt si eu cu fratele meu.Am nervi cand nu ma lasa in pace...Si ccand stiu ca nu am ce sa fac o iau razna...sad