| Octavian_Aly_1998 a întrebat:

Ce pot face doi prieteni care trebuie sa se bata pentru un lucru?

5 răspunsuri:
| Adryan17 a răspuns:

Daca sunt prieteni trebuie sa inceteze sa se mai bata...si sa dea cu banul big grin

| BlahBlahRaspundSiDreg a răspuns:

Leapsa, lamaie-portocala...va-ti ascunselea, si cel mai important, nu folosi-ti bataia.

| Octavian_Aly_1998 explică (pentru BlahBlahRaspundSiDreg):

1. Ce-i aia lamaie-portocala?
2. Ei trebuie sa se bata. De exemplu doi prieteni boxori care au un meci de titlu. Sa spunem ca amandoi vor titlul si nici unul nu renunta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Octavian_Aly_1998):

Sportul este fair-play. Castiga cel mai bun. Altfel nu este sport.

| vera_2050 a răspuns:

1.Sa-l imparta
2.Sa se joace apa si foc
3.Sa cada la cumunacord