| anonim_4396 a întrebat:

Ce poti fae sotul fercit

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gramatica si exprimarea coerenta.

11 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Te admir ca te gandesti la omul de langa tine si daca esti casatorita la cate probleme are o sotie, o preocupa dragostea sa pentru cel pe care la ales.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Il intrebi pe el ce vrea.happy

| Farcas a răspuns:

Tu cati ani ai, daca nu te superi? Te intreb din curiozitate: cate clase ai facut la scoala? Sa nu crezi ca as vrea sa fac misto, doamne fereste, doar ca ma mira o chestie.esti casatorita, si asa gramatica. Poate ai fost beata cand ai postat intrebareabig grin nah in fine. Un barbat e greu de multumit oricum, vorbeste cu el, si spune`i ce ar vrea sa faci, ca sa fie cat de cat multumit.In rest, incearca sa fi si tu intelegatoare, pregateste`i din cand in cand mancarea preferata, sau de ce nu si o cina romantica, si apoi o partida de amor.il vei surprinde de`a dreptu`.Succes

| julliano a răspuns:

Nu fai solul tercit. Ai inteles ceva? Nci eu

| cîrne a răspuns:

Sexul oral este reteta favorita.acum serios vb, daca tu esti fericita ar trebui sa fie suficient sa fie si el fericit.

| Andreeame21 a răspuns:

Iubeste-l, rasfata-l si pregateste mancarea cat mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand l-ai luat de sot, ce la facut fericit?(daca la facut fericit).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citind Kama Sutra impreuna?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai cauti o veverita de pe centura, crede-ma si eu ti-as multumi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa ne trebuie daca raspundem anonimilor agramati..stupid stupid stupid si iar stupid

| just4fun_8801 a răspuns:

Il astepti cu o bere cand vine de la munca, il lasi sa se duca la vagaboante, il lasi sa se duca la petreceri cu prietenii etc