| anonim_4396 a întrebat:

Ce reprezinta pentru voi fetele cu "fite"?!
Si cum te poti da pe langa ele, astfel in cat sa te imprietenesti si cu ele, dar si cu cele "de treaba"?!

Pff, pun intrebarea acesta fiindca pentru mine urmeaza liceul. Iar unde vreau eu sa merg, fetele sun foarte multe fitoase si altele "de treaba" (dupa cum mi-a povestit o pritena)

Si mnah, eu fiind noua, as vrea catusi de putin sa-mi creez o imagine buna. Doar conteaza la liceu, mnuh?

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

In primul rand sunt sigura ca o sa gasesti pe cineva ca tine cu care o sa te impreienesti si o sa et distrezi si no sa uiti niciodata perioada liceului:X.Pai ca sa te placa imbracate bine asortat fi l moda(asta ca sa nu te critice)si poti vb cu ele despre orice baieti sc profesori si cu cele de trebuie l felhappy important e sa nu stai intr-un colt baagte in seama happysi fa-ti prieteni

| Cristiana_3603 a răspuns:

Pentru mine fetele cu fite, hmm nu stiu reprezinta niste fete distrate si prea mult bagate in seama, unele au fite insa sunt si de treaba insa altele sunt prea mult alintate si si'o iau in cap. Este bine sa fi prietena cu toate fetele si cu celele populare, fitoase si chiar si cu tocilarele big grin. O sa vezi ca daca o sa te intelegi bine cu toti o sa se vorbeasca frumos de tine dar o sa fie normal sa ai si cate un dusman care te invidiaza si poti fi sigura ca o sa barfeasca mult de tine.
Succes la liceu kiss