| delyanebunatika a întrebat:

Ce sa fac? astazi m-am certat cu cea mai buna prietena a mea! cum as putea sa o fac sa ma ierte pentru ce am facut? funda! Urgent!

Răspuns Câştigător
| BIOO a răspuns:

Buna seara! In ce sens i-ai gresit? Daca doresti sa discutam, scrie-mi aici si te sfatuiesc cum consider eu ca-i mai bine! O seara placuta si gandeste-te ca nimic nu este intamplator, Delya! Daca tu acum ai constientizat ca i-ai gresit, nu este totul pierdut si poti rezolva situatia!

7 răspunsuri:
| Niros19 a răspuns:

Daca chiar e cea mai buna prietena o sa te ierte ea.Trebuie doar sa iti ceri scuze si ea va intelege.Asta daca chiar e cea mai buna prietena

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Te-ai gandit sa te ducila ea sisa ii recunosti ce ai facut si sa ii ceri scuze?

| onFire a răspuns:

Buna.
Roaga-te de ia sa te ierte spunangu-i ca-ti pare rau si ca nu vrei sa o pierzi.
Bafta!

| BadSoGooD a răspuns:

Nimic

| Alexanderbass a răspuns:

Pai depinde si din ce cauza v-ati certat

| PityShaorma a răspuns:

Te duci la ea cu o ciocolata in mana si ii spui te rog din tot sufletul meu nu se va mai intampla am facut o greseala nu vreau sa stric precenia nostra
funda?

| MikkaElla454 a răspuns:

Hei. Depinde din ce motiv v-ati certat. Incearca sa vorbesti cu ea calm si din suflet, sa-i explici lucrurile si daca nu merge, las-o vreo 2-3 zile iar dupa nici nu iti vei da seama ca v-ati impacat. La mine asa a fost mereu. Ne certam iar a2a zi la scoala eram tot impreuna. Sper sa-ti fii fost de ajutor! Bafta :*.