| TeoDora1337 a întrebat:

Ce sa fac daca baiatul pe care il plac iese cu o alta fata? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Deniii6 a răspuns:

Nu poti face mare lucru! Adica nu ar fi corect sa te bagi in relatia altora... daca se despart atunci o sa ai mai multe sansewinking!

10 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nu poti face mare lucru, decat sa astepti.

Asteapta, si cand e momentul perfect ai putea sa incerci sa profiti.

O seara placuta.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nimic.

| BSwwatch a răspuns:

Fa-ti temele in fiecare zi, du-te pregatita la scoala cu lectiile invatate in fiecare zi, aduna in carnet numai FB-uri(nu ma refer la facebook happy ) ci la calificative, va plange de ciuda, succes!

| TeoDora1337 explică (pentru BSwwatch):

Sunt cls a 5 notele mele sunt numai da 9 si 10

| Weider a răspuns:

Fa cum a scris deasupra mea.

| DEOVERPASS a răspuns:

Asteapta Restu de la sine Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| 456deea a răspuns:

Nu-i spune ca-l placi si incearca sa fiti doar prieteni si cand se va desparti de fata atunci consoleazal si incearca sa gasesti lucruri in comun cu el

| AlinTnT a răspuns:

Zii la ala lucruri despre ea care nu sun adevarate doar ca sa se desparta apui consoleazal si va fi al tau

| TeoDora1337 explică (pentru AlinTnT):

Nu vreau sa il mint!