| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa faci sa te impaci cu mama?

Răspuns Câştigător
| yami a răspuns:

Asa am si eu probleme...si sunt marisoarahappy... dar acum ca sunt mama imi dau seama ce inseamna sa ai copii, cata responsabilitate car in spate, dar cata dragoste incape in inima asta pentru ei... incerca sa-i faci o bucurie, sa o faci fericita, o surpriza, ceva sa o faca sa uite si-n acelasi timp sa-i demonstreze cat de mult o apreciezi, o iubesti...happy

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Cu dragoste. Dar pariez ca mama a si uitat ca v-ati certat!

| zu a răspuns:

Pai depinde, din ce motive, v-ati certat. ii ceri scuze daca ai gresit, si incercati sa ajungeti la un punct comun. vorbind calm.

| gaby_6466 a răspuns:

Oferai flori si spune-i ca o iubesti si tot ce simti pentru ea si ca inseamna mult pentru tine

| silvia_3962 a răspuns:

Depinde din ce motive te-ai certat cu ea. Poti sa ii faci un cadou frumos si un "IARTA-MA" ar fi foarte dragut. si va-ti impaca fosrte frumos. sau mai simplu ii poti da o mana de ajutor unde ii este de folos si un "iarta-ma" sau "scuza-ma" ar fi de ajuns. Succes!