| pavone a întrebat:

Ce se intampla daca la nunta nu se fura mireasa? Exista vreo superstitie in sensul asta?

Răspuns Câştigător
| Coconutz a răspuns:

Daca nu furi mireasa nu poti face trafic de carne vie.
Ce naibii superstitie crezi ca e pentru o traditie imbecila inventata de niste imbecili.

3 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Nu cred ca e nicio problema, nu am auzit superstitii de genul big grin

| Dariusuu a răspuns:

Daca ti se fura mireasa eu stiu ca nu va potriviti laughing. Ma rog e o superstie. happy

| Hombre a răspuns:

Nimic, elimini riscul de a si-o trage chiar in noaptea nunti. Daca in era calculatorului pui intrebari despre superstie gen mireasa furata...thinking