| Toni_Toni_1990 a întrebat:

Ce se poate crede despre o persoana casatorita care nu-si pune poze pe retelele de socializare decat singur(a)? Adica 2-3 poze in total dar in care nu apare si partenerul(a)de viata.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa-si tina viata personala cat mai departe de barfele si comentariile celor cu care socializeaza.
Sunt multe persoane care fac acest lucru, desii au casnicii foarte bune, dar doresc sa nu-si exuna nimic personal pe FB sau alte site-uri, sa le tina cat mai privat si cat mai departe de comentarii sau barfa unora si a altora. Totul tine de alegerea personala.
Unii nu-si pun poza copiilor, tocmai pentru a-i proteja, altii nu-si pun poze personale deloc, totul tine de cat de intima vrei sa-ti tii relatia si sentimentele, fara sa le expui lumii.

| Nemessys a răspuns:

E ceva obligatoriu? Pana la urma are dreptul sa puna ce poze doreste el/ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca este centrul Universului ei, ca e singura care conteaza in realitatea ei.
Restul, umplutura.

| OMFGConrad a răspuns:

Ține de intimitate și de om. Nici eu, nici prietena mea nu avem poze în comun și avem 1 an și jumătate și suntem foarte fericiți așa.

| DeliaJ a răspuns:

Retelele de socializare nu ar trebui sa fie un reper in viata. Viata ta personala nu ar trebui sa intereseze pe nimeni, prin urmare nu ar trebui sa creada nimeni nimic, sau nu ar trebui sa iti pese tie de ce spun ceilalti. Mi se pare absurd ca am ajuns sa ne judecam unii pe altii dupa ce postam pe Facebook.