| Andrei9714 a întrebat:

Ce subiecte trebuie sa abordez la o prima iesire la suc/prajitura/pizza cu o colega de care imi place si vreau sa fie prietena mea ? banuiesc ca de scoala in nici un caz / colegi&colege ?
Ps: imprejurarile sami aduca si un prilej de ai cere prietenia ;
help me please ;
mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| CopilașTembel a răspuns:

Mergeti la o prajitura(neaparat),va comandati prajiturile si o rogi pe vanzatoarea de acolo a scrie cu sirop de ciocolata pe prajitura ei Te iubesc! sau Vrei sa fi iubita mea?,o s-o dai pe spate cu asta, puteti vorbi despre voi 2, ce hobby-uri are, dupa ce ati terminat mergeti in parc la o plimbare.Sigur o sa-i placa.tongue

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Lasa totul si pe toti si toate in urma.Nu iese decit ca vrea sa fie cu tine.Pe cai si treceti la treaba,adeca despre sex,despre dragoste, fa o gluma doua si mergeti inainte. Daca o sa vorbesti despre altii si despre activitatile de la scoala n-o sa-ti mai spuna ea; pe cai ci o sa-ti spuna, pe curind.

| yanis10de10 a răspuns:

Dai o bere? 0763 017 556