| Artemis_2739 a întrebat:

Ce surprinza le-as putea face parintilor mei de ziua lor?[cand s-au casatorit]Avand in vedere ca am 16 ani, si ei bine, nu dispun de prea mult buget.

3 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Poti sa mergi si sa pui in rama o poza cu ei 2, eu zic ca este o amintire frumoasahappyLa multi ani!happy

| Ramona_5995 a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa comanzi un tort, pe care sa fie o inimioara, si sa scrie ceva gen :"La multi ani, dragii mei parinti".
Sau sa le dai cate o invitatie la un film de dragoste blushing
Sau ceva facut de tine, ca sa fie cat mai special
Bafta. :*

| piktor a răspuns:

Chiar ca ar fi buna ideea unei poze in rama. dar sa fie o poza de la saunta, sau daca aveti o poza de familie de cand te`ai nascut. Oricum sa reprezinte un eveniment special din viata voastra.
Eventual daca e o poza mai veche poti sa o duci la un laborator de developare foto, ii dai poza sa o scaneze si ii spui sa o faca mai mare(15X18 sau si mai bine 20X30).happy