| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac la prima intilnire dupa ce un timp indelungat am vorbit pe internet?

7 răspunsuri:
| StilSanatos a răspuns:

Sa fii naturala si sincera, fara emotii pe cat posibil.asta e baza unei relatii solide, care v-a rezista in timp.

| JustMe47 a răspuns:

Eu zic sa te porti natural ( sau asa cum pretindeai sa fii cand scriai )... Sa fii sensibil bla, bla : http://www.youtube.com/watch?v=DlkC6W5F-rU

| Elvina a răspuns:

Intreaba-l pe el ce vrea sa vorbiti, cum sa fii tu imbracata, unde sa aiba loc intalnirea. Bafta!

| va2311paa a răspuns:

Pai trebuie sa fi calm pentru ca no sa se intample nimic rau.Doar trebuie sa te porti frumos sa razi un pic si gata o sa treaca si o s te obisnuiesti

| ChristinaDeath a răspuns:

Sex

| Denissa_Deni_1998 a răspuns:

Sa vorbesti cu el.Sa afli cat mai multe despre ellaughing

| reaper66670 a răspuns:

Sa iti pastezi calmu "keep calm and have sex"laughing