| NukerPeElitesSro a întrebat:

Ce va doriti de craciun? in 15 miunte dau funda

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Inca 10 ani de viata big grin! tu?

13 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

12 milioane de euro ca am vazut un castel la 4 000 000 si vreau sa il cumpar vb serioswinking

| michael2101 a răspuns:

Nimic am tot ce imi trebuie!

| sab_7576 a răspuns:

Eu imi doresc un nou telefon si un laptop... funda?

| Kesha1428 a răspuns:

Sanatate,bani,fericire,parinti si fratele(familia alaturi) si cam atat!

| rapa a răspuns:

Ceva caldura si intelegere sufleteassca nu imi doresc nimic mai mult.

| katilyka a răspuns:

De craciun imi doresc ca toata familia mea sa se stringa la o masa, fiindca familia mea nu este tare apropiata, ins imi doresc asta din tot sufletul

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Niste bani, mai multi banii, sa-mi cumpar diferiteee chestii =p~.

| lovem3 a răspuns:

Pe tinelaughing

| PetreConstanta a răspuns:

Nimic

| NukerPeElitesSro explică:

Sa traiesc in continuare si vreau un calculator o tastatura si un mouse

| NukerPeElitesSro explică:

Si unitate centrala

| pisoias a răspuns:

Un sac mare plin cu sanatate.

| BRG a răspuns:

Nimic, deoarece moș crăciun nu există, astea sînt minciuni, și oamenilor le plac astfel de minciuni.Și ție î ți plac minciunile nu?