| bya06 a întrebat:

Cea mai buna prietena a mea e intr-o relatie cu baiatul pe care il iubesc.ea stie ca il iubesc ..si de cand e cu el..eu parca nu as exista. dati-mi niste statusuri pe care sa le postez in situatia asta...

11 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Cum sa-l iubesti daca nu aveti nimic impreuna?

| bya06 explică (pentru Alexandru0007):

Am fost 2 luni impreuna... eu il iubeam ..de el nu sunt sigura...

| Isabella95 a răspuns:

Nu o numi cea mai buna prietena a ta pentru ca nu e!
Renunta la aceasta prietenie cu ea si uita de acel baiat!

| SageKid a răspuns:

Lasa statusurile:ii zici in fata ca e o prietena falsa si gata! E asa greu?

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Cine uita nu merita.
Îmi plac chiar şi persoanele false. Ele mă ajută să-mi dau seama cine îmi sunt adevăraţii prieteni!
O credeam prietena mea, sora mea. nu târfa care se dă la el până şi în preajma mea
Am invatat ca si cel mai bun prieten poate sa fi "actor"… deci orice ai face, e mai bine sa nu spui tuturor!

| bya06 explică (pentru Prince_Amir_1995):

Mersiiiii... al doilea e perfect :* de unde l-ai luat?

| Prince_Amir_1995 a răspuns (pentru bya06):

De pe siteul asta : http://www.lipiciosii.ro/? do=Info&cat=statusuri&q=prieten

| rebeca22 a răspuns:

Ce fel de prietena e asta? Crezi ca se poate numi prietena daca iti face asa ceva?

| Jusssstme a răspuns:

Nu ma deranjeaza ca umbli cu el, mama m-a invatat sa dau jucariile folosite si altora mai putin norocosi. Sunt multe dar din proprie experienta iti spun, cel mai bine este sa ii ignori pe amandoi.Se vor intoarce la tine ca doi catelusi, si el si ea.Cu speranta ca ti-am fost de folos, Adda:*

| bya06 explică (pentru Jusssstme):

Mersii ..si pentru sfat si pentru sys :X

| ancuta26 a răspuns:

Daca iti era o prietena cu adevarat buna, nu facea asemenea lucruwinkingindiferent cat de mult tinea la el! vorbeste cu ea si explica-i ca te-a suparat foarte tare acest lucru, si ca nu trebuia sa procedeze asa daca iti era o prietena buna! daca chiar iti e prietena buna, o sa vina la tine si o sa-si ceara scuze! Fi mai nepasatoare de ce sa vada ea ca tu suferi, daca iti e prietena cu adevarat isi v-a da seama ca suferi!