| vivicule a întrebat:

Cind e bine ca sa termine in mine, da cu putine riscuri de a ramane insarcinata?

4 răspunsuri:
| Hannibal_8732 a răspuns:

Niciodata

| CarmenR a răspuns:

E mult mai bine sa te protejezi http://www.qbebe.ro/......ceptionale

| icebaby_3743 a răspuns:

Daca vrei sa nu urmeze consecinte, ar fi de dorit ca niciodata, fara perzervativ nu te sfatui, plus la asta sunt posibile si boli transmisibil sexual asa ca ai grija la ceea ce faci

| oooooooo a răspuns:

Atentie! Nu te gandi la "putine riscuri", nu trebuie sa risti deloc! E bine sa termine in tine daca te protejezi, prezervativ sau anticonceptionale. Pentru ca s-ar putea sa te trezesti intr-o situatie nu prea placuta daca te gandesti numai la placere.