| IulianaRC a întrebat:

Cine cre3deti ca castiga la Romanii au talent? Cu cine votati?

Răspuns Câştigător
| selle111_3756 a răspuns:

Eu cred ca va castiga ori adrian tutu sau narcis pentru ca adrian tutu stie foarte bine sa cante si nu are parinti, iar narcis pentru ca are o voce uimitoare. eu il sustin pe adrian tutu

15 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Eu cred ca va castigat baiatul ala cu voce de soprana, Iustin sa cum il chema.

| Dash a răspuns:

Stiu sigur ca toata lumea va zice Adrian Tutu...

| 666_7474 a răspuns:

Sunt multi talentati, dar cum am mai zis, va castiga talentul nativ. Gen: Narcis (don't like call meu), Cosmin (:X like), poate si Tutu pentru povestea lui.

| dedekool a răspuns:

Cu Narcis Iustin Ianauhappy, are cel mai deosebit talent asa ca, cu siguranta o sa castigehappy.

| Fineness a răspuns:

Rebeca Maria Neascu-sper ca va castiga!

| Claudia a răspuns:

Eu sper si cred ca o sa castige Narcies. Nu votez ca nu am credit.

| Freshh a răspuns:

Cred ca Adrian Tutu dar nu votez pe nimeni.

| xDoll a răspuns:

Eu cred ca baiatul ala Narcis pentru. ca asa cum spune si dedekool are cel mai deosebit talent.

^_^

| Ramona_6382 a răspuns:

Eu cred ca narcis castiga dar si adrian tutu e foarte bunbig grinbig grin:

| Titii a răspuns:

Nu cred ca va castiga Adrian Tutu desi imi place. El a impresionat juriul cu povestea lui. Eu cred ca Narcis va castiga sau Valentin Dinu

Răspuns utilizator avertizat
| dumy07 a răspuns:

Tutu adrian

| GDMalyBigBang a răspuns:

Tutu Adrian smug

| bianca19982 a răspuns:

Hello! Pai m-am uitat aseara, a castigat Adrian Tutu. Mie nu mi s-a parut corect. Au fost talente mai deosebite. Chiar daca poate, povestea lui a impresionat pe toata lumea. Cat despre Narcis. O voce superba insa. Eu am votat pentru Ballance... Aia da muncawinking Asa cu vocea si cantatul poti lua lectii de canto si sa vezi ce "Miley Cyrus" ajungihee hee [nu toti au voce dar pe masura ce o lucrezi, vei putea ajunge unde nu credeai vreodata, trebuie doar vointa. ]

| stefi_7610 a răspuns:

Adrian Tutu:X