| Not_4763 a întrebat:

Cine e iubitul lui Bridgit Mendler?

Răspuns Câştigător
| Quicky a răspuns:

Pt cine nu stie cine e Bridgit Mendler -> Fuga pe Goguta la imagini. Bridgit este actrita care in prezent e numita vedeta Disney Channel.Joaca intr-un serial numit "Bafta Charlie" iar in vara lui 2011 a jucat intr-un film "Lemonade Mouth" cu siguranta unii au auzit de el.

Cat despre intrebarea ta: Am aflat de la niste colege ca se intalneste prea mult cu Jason Dolley (Colegul sau din serialul Bafta Charlie)

8 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Nu cred ca aretongue

| gabrielutzu a răspuns:

In primul rand cine e Bridgit Mendler?

| TraficantaDeFunde a răspuns:

Nu are iubit da se mai intalneste cu Jason Dolley si Shane Harper

| Ancaaa a răspuns:

Iubita vampir a lui Justin

| lorenalory a răspuns:

Nu cred ca are

| Stefykitty a răspuns:

Nu stiu cine e iubitul ei actual. Stiu ca a fost cu Jason Dolley in perioada 2009-2010.

| Biiia_2513 a răspuns:

Inca nu se stie...sunt multi cu care s-a pupat

| TaniuTzzaTany a răspuns:

Sincer nu cred ca are