| anonim_4396 a întrebat:

Cine este iubitul lui demi lovato?

Răspuns Câştigător
| Teardrop:] a răspuns:

Am citit intr-o revista ca nu are nici un iubit deoarece este prea ocupata petru a avea unul.

230 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era goe jonas dar am citit pe net ca joe i-a dat papucii prin telefon...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranta este joe jonas, deoarece joe nu mai este cu camilla belle s-au despartit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul lui demi lovato este nick jonas!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterling knight

| AllmaGirl a răspuns:

Joe jonas cu siguranta

| eliza a răspuns:

N-are cum sa fie joe jonas findca el are o iubita dar ar fi bine daca s-ar indragosti de demi lovato

| cristiannn_8836 a răspuns:

Jou jonas

| Elly_8365 a răspuns:

Intr-un timp se zvonea ca are o relatie cu Joe Jonas, apoi cu Trace Cyrus(fratele lui Miley Cyrus), apoi cu makeup-artist`ul ei
dar in prezent Demi n`are nici un iubit sad

| vladteodor97 a răspuns:

De ce? esti gelos?

| nuby a răspuns:

Iubitul lui demi lovato e joe jonas

| mihai72009 a răspuns:

Sunt din 2011.va vorbesc despre viitoor.suntem inca in criza, demi lovato nu este cu joe, chiar daca la disney chanel arata ca demi canta cu joe in Sony si steluta... de craciun, asta a fost acu 2-3 ani. la noi se dau emisiunile din america de acu 2-3 ani.bine voi sunteti i 2009 si nu stiti dea-stea.asa ca va zic din viitor ca sunt mihai si va salut.io stiu cele intamplate din 2009. daca nu ma credeti ca-s din viitor uitati-va la data.nu mai aveti mult pana la vremea mea. paa
mihai tomoiaga din viitoor

| Andreea_2988 a răspuns:

Cine o cunoaste pe demi lovato sa ma caute pe adresa de mail deiuta_simpatica15@yahoo.com

| valy03v a răspuns:

Iubitul lui demi este Sterling Knight

| adrian_1438 a răspuns:

Foarte usor nu stiu... am glumit fratilor normal ca este cu joe jonas pentru detalii sunati-ma la 0722747695

| Filipyk a răspuns:

Eu totusi cred ca e cu Sterling Knight.

| 555 a răspuns:

Am citi ca este Starling Kink

| alexia2009 a răspuns:

Hannah montana

| andreearoz a răspuns:

Cu siguranta este Joe Jonas, am auzit ca s-au indragostit atunci cand au filmat filmul Camp Rock

| andreearoz a răspuns:

Cu sigarta ste Joe Jonas, s-au indrogostit atunci cand au filmat filmul Camp Rock. Si ce se spune despre Joe si Camilla Belle este doar o minciuna

| Elena_5677 a răspuns:

Iubitu ei este Joe Jonas!

| ninutza10 a răspuns:

Ce-ar fi daca inainte sa scrieti v-ati interesa un pic pe bloguri?! Demi Lovato este ingura.S-a despartit de Joe acum mult timp.Si din acesta cauza este ea la spital, pe motiv ca a consumat cocaina si foarte mult alcool dupa despartirea cu Joe Jonas! Si nu are nici-o legatura cu faptul ca este ocupata!