| Misha18 a întrebat:

Cine imi spune cum sa ma despart de prieten fara sa-i ranesc sentimentele(ne intalnim foarte des stam in acelasi sat) este foarte gelos, imi tot spune sa nu ma despart de el ca astfel el se omoara, nu accepta sa fie invins sau umilit. Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Lavysss11 a răspuns:

Spune-i ca e prea posesiv si ca nu vrei sa stai cu el doar din teama de a nu se omori si ca nu ai sentimente pentru el...

4 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el...ca daca nu vorbesti va fi umilit incerca un timp sa nu te mai vezi atit de des cu el sa nu fii atit de dragostoasa si va intelege ca ceva nu e in ordine apoi du un dialog serios dar astfel ca sa se primeaska pina la urma ca el te-a lasat nu tu pe el(credka nu pasa pentru tine, doar sa nu sufere el) si atunci sper ca va fi bine
succes
(funda?)

| auroraa a răspuns:

Incearca un timp sa nu te mai vezi cu el asa de des si sa nu fii foarte dragostoasa apoi el va intelege ca ceva nu e in regula, trebuie sa duceti un dialog serios dar ca rezultat el sa kreada ca nu tu l-ai lasat, ci el pe tine(astfel sper ca va ramine cu inima intraga) sper ca te-am ajutat
succes
funda?

| SerjRap93 a răspuns:

Da cine te-a pus sa te combini cu asa oameniilaughing)))adica omlaughingstiu ca nu-i de ras dap nah.zii ca nu il mai iubesti si gasesteti repede pe altu.renunta el pan la urma
P.S:sa nu fie tot ca astalaughing

| hiphopbeatz a răspuns:

Trebuie ca in acelasi timp sa nu te ranesti pe tine,daca o sa-l tot vezi mai zilinic.

ii spui ca gata, it's over, nu mai simti nimic pentru el.adica asta e adevarul. daca il iei cu abureli nu rezolvi nimic.

pace!