| samiZiciPompier a întrebat:

Cine imi zice si mie daca o sa am noroc in dragoste?
Cum fac sa aflu?

Avem pe aici ezoteristi sau ghicitoroare?

Pe vremuri parca erau la moda ezoteristii astia... acum nu stiu cui sa ma adresez?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe baza unor probabilitati ai 50% sanse sa iti gasesti o iubita -daca esti in grupul majoritati, poate esti frumos si ai sanse de 90% sau urat sub 10%

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Depinde cu cine, daca vrei una frumoasa sau una dragura sau te complaci cu una urata si tu fiind urat nu vad problema

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Draguta

| samiZiciPompier explică (pentru RAY):

Huh?

| RAY a răspuns (pentru samiZiciPompier):

Totul in univers este direct proportial cu anumite probabilitati ca si numere care se repeta in natura 1-3-4-7-11-18

| samiZiciPompier explică (pentru RAY):

Fibonaci cu numerele alea? ce era vreun afemeiat si asta? laughing

| RAY a răspuns (pentru samiZiciPompier):

Stingea inimi înflăcărate cu iubirea lui )))))))

| Lupică27 a răspuns:

Iti dau eu in bobi