| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu o idee? vrea nepotica mea sa ii scrie o felicitare tatalui ei cu ocazia zilei de nastere si nu stim ce sa ii scriem ca sa il sensibilizam si sa ramana cu o amintire frumoasa.pls

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Cuvintele spuse dintr-un suflet sincer au mare impact si impresioneaza intotdeauna, chiar daca nu au o forma foarte pompoasa si elevata. Poate sa-i scrie ceva de genul: "Tati, iti multumesc ca esti in tatic asa de intelegator, iubitor, darnic si bun.Ma bucur ca esti tatal meu si nu te-as inlocui cu nici un alt parinte din lume.Esti cel mai tare si te iubesc foarte mult.De ziua ta, iti ofer toata dragostea mea, multa sanatate si fericire.La multi ani tati!" cateva cuvinte simple si calde il vor impresiona.Ideea e sa-i spuna ce simte si s-o faca din toata inima! Succeswinking

7 răspunsuri:
| joy a răspuns:

Sa-i scrie asa: Tati, esti cel mai frumos si dragut tatic din lume si te iubesc asa cum esti, chiar si atunci cand ma certi, te iubesc mult, tati! la multi ani!tongue

| ion933 a răspuns:

Ii spuneti ca daca nu ar fi el tu nu te-ai naste daca mas naste si tu nu ai fi linga mine cine sa ma stringa in brate daca nu ai fi tu cui sa ii spun toate suferintele daca nu ai fi tu astazi nu asa fi fericita daca nu ai fi tu eu nu as avea veata daca nu ai fi tueu nu as putea sa am alt tata ca pentru ca te iubesc pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Intră pe Felicitări.ro.
La mulți ani lui tati!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna,
Ar putea sa-i deseneze ceva, o imagine in care sa-i cuprinda pe toti, cu mesajul: "La Multi Ani Tati! Impreuna cu tine suntem o echipa! Te iubim toti!".
Mult succes!
Daniela

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mult! a iesit super felicitarea! a scris draguta de ea cam toate raspunsurile, nu a vrut sa renunte la nimic! pupici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani!

| ionel_1653 a răspuns:

Eu am un raspuns. care cred ca este destul de bun pui o imagine cu inimioara in care sa ii scrii pe felicitare in felul urmator:draga tata, te iubesc si iti doresc la multi ani sa ai sanatate, bucurie, fericire. m-ai impresionat mereu, mai invatat ce este de bine iar acum este randul meu sa am grija te tine...sa-ti spun la multi ani, sa te fac sa zambesti si mai ales sa iti dau o cana cu apa cand vei fi batran. te iubesc tati! la multi ani! cu drag fiica ta cea draga