| Ursache_Gabriela_1967 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o idee de cadou pentru tata care împlinește 80 de ani? Mulțumesc. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Ii puteti face o aniversare mai speciala... la care sa invitati toate rudele *nepotii, stranepotii daca are...*

O sa se simta bine *apreciat*.

3 răspunsuri:
| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Pai ii cumperi un album foto si pui toate fotografiile sale din tinerete si cand erai mica.O sa il bucure si o sa isi aminteasca de amintirile trecute.

| MysteriousCat a răspuns:

O cravata sau o sticla scumpa de whisky.

| sunshine212121 a răspuns:

Poti accesa: http://reducerimari.eu/#Cadouri & Flori. Gasesti o gama larga de site-uri pentru cadouri.