| Jugariu_Bianca_1994 a întrebat:

Cine mă poate ajuta sa compun un mesaj pnetru împlinirea a 9 luni de relatie?

Răspuns Câştigător
| Ambrienda a răspuns:

''Azi se implinesc 9 luni de cand am decis sa fim 2 in 1.Iti multumesc pentru ca ma faci in fiecare zi sa zambesc, pt.ma faci sa simt ca zbor cand sunt in prezenta ta, pentru. toata iubirea ce mi-o daruiesti zilnic.Te iubesc foarte mult si sper ca nimeni si nimic nu ne v-a desparti vreodata! La multe luni impreuna! big grin ''

Sper sa iti placawinking

3 răspunsuri:
| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut

Cred ca inima ta e cea mai competenta, tu ce zici?

| Reea6 a răspuns:

Sunt 9 luni nu 1 an si plus de asta e de datoria lui sa iti compuna nu a ta ca fata
ps: daca tot vrei suna-l si la multi ani! dar ar fi mai bine sa il lasi pe el sa te sune sa inceapa.e baiat