| Adelina102 a întrebat:

Cine stie o relatie varsator cu varsator. Ce ziceti? E buna?

Răspuns Câştigător
| Parker a răspuns:

Eu sunt varsator happy Si te pot asigura ca e cea mai buna zodie! Multe vedete,staruri sau mari savanti au fost varsatori. Pura coincidenta ori destin, nu stiu. Cert e ca varsatorii sunt foarte imprevizibili, au carapacea foarte dura dar carnea moale (adica la exterior par extrem de duri fata de cum sunt de fapt) si de multe ori irascibili.
Oricum, doi varsatori fac o echipa buna.Pun pariu ca o sa vorbeasca non-stop ambii indragostiti.Insa pe primul loc personalitatea omului conteaza, apoi zodia si alte lucruri happy

11 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Teoretic nu, dar viata bate filmul!

| Dreamer a răspuns:

Eu sunt varsator (22 Ianuarie)... vrei sa incercam? happy

| Dreamer a răspuns:

OK atunci, ramane stabilit...cand si unde? happy

| Alecsaandrra a răspuns:

Varsator - Varsator

Varsator lânga Varsator! O relatie spumoasa ca o sampanie si necesara ca un crez!

In momentul în care îi veti vedea, sa nu va mire daca îi veti auzi planuind cum sa reabiliteze fiinta umana la nivel planetar si ce anume sa mai inventeze ca sa câstige timp. Fiindca, în esenta ei, aventura uraniana este o aventura în afara Timpului, tocmai pentru ca Spatiul sa nu mai fie niciodata amenintat de aceasta energie de "eroziune". Caci, daca uranianul îsi pierde Spatiul, îsi pierde chiar ratiunea de a fi. Si inima - nu este ea însasi un spatiu infinit? Iubirea - nu este oare ea însasi un spatiu fara de care nimeni si nimic nu poate sa respire? Atunci? Nu Timpul este cel care trebuie cumva resorbit în aceasta necesara "limitare"?

Iata de ce le este atât de bine celor doi Varsatori, fiindca ei se apara reciproc de orice încetinire, stopare sau deteriorare. Ei sunt singurii care stiu cum sa câstige timp - inventând, inovând, revoltându-se sau adunându-si toti prietenii alaturi, în acte sociale de anvergura sau în proiecte umanitare de viitor, aparent irealizabile.
Aceasta relatie delicioasa si dinamica va fi dincolo de întelegerea celor care îi privesc.

De cele mai multe ori, stimularea intelectuala va fi mai incitanta decât sexul.

Cel mai adesea, cei doi Varsatori gândesc la fel si de cele mai multe ori ajung la o întelegere reciproca, poate chiar telepatica. Acest lucru va genera, odata cu trecerea anilor, si o sincronizare afectiva care, în conditii deosebite de elevare si împlinire spirituala, va dura vieti la rând, în binele tuturor planurilor Creatiei.

| DamonsGirl a răspuns:

Da stiu love struck. Eu si un baiat. Foarte bunaaa! love struck

| Deedii a răspuns:

Varsator lânga Varsator! O relatie spumoasa ca o sampanie si necesara ca un crez!

In momentul în care îi veti vedea, sa nu va mire daca îi veti auzi planuind cum sa reabiliteze fiinta umana la nivel planetar si ce anume sa mai inventeze ca sa câstige timp. Fiindca, în esenta ei, aventura uraniana este o aventura în afara Timpului, tocmai pentru ca Spatiul sa nu mai fie niciodata amenintat de aceasta energie de "eroziune". Caci, daca uranianul îsi pierde Spatiul, îsi pierde chiar ratiunea de a fi. Si inima - nu este ea însasi un spatiu infinit? Iubirea - nu este oare ea însasi un spatiu fara de care nimeni si nimic nu poate sa respire? Atunci? Nu Timpul este cel care trebuie cumva resorbit în aceasta necesara "limitare"?

Iata de ce le este atât de bine celor doi Varsatori, fiindca ei se apara reciproc de orice încetinire, stopare sau deteriorare. Ei sunt singurii care stiu cum sa câstige timp - inventând, inovând, revoltându-se sau adunându-si toti prietenii alaturi, în acte sociale de anvergura sau în proiecte umanitare de viitor, aparent irealizabile.
Funditzsa?smug

| Eyezonfire a răspuns:

Contează zodia?

Dacă vă întelegeţi bine şi comunicaţi nu văd ce rol are zodia.

| ralukiy a răspuns:

Da.dar nu conteaza neaparat lucrul asta cat timp voi tineti unul la altul...D:big grin

| feliciazavoraru a răspuns:

E ft buna deoareceei se apara reciproc de orice încetinire, stopare sau deteriorare. Ei sunt singurii care stiu cum sa câstige timp - inventând, inovând, revoltându-se sau adunându-si toti prietenii alaturi, în acte sociale de anvergura sau în proiecte umanitare de viitor, aparent irealizabile.Sunt nascuti unul pentru celalalt!

| Adelina102 explică:

Da Dreamer hailaughing...eu is din 26laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceleasi zodii nu se potrivesc apropa eniciodataaaaaabig grin sorry:*