| andrey54 a întrebat:

Cine vrea sa fie cu mine? o fata frumoasa amabila draguta imi puteti spune despre voi?

Răspuns Câştigător
| marijuana_1856 a răspuns:

Baiat dragut, 1. 80 m, pachete de muski ...mai bine spus un vandame 2 smug deci ce zici iesim la o cafealaughing)))

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ce figura esti, daca vrei sa iesi cu cineva, incearca sa cunosti lumea, nu sa te oferi asa, pe tava. Vezi ca sunt si baieti liberi pe aici, poate te imprietenesti cu unul si va hotarati sa iesiti undeva, daca iese ceva frumos sa scrii o povestioara si sa ne-o trimiti si noua. Bafta!

| Libelle a răspuns:

Ce-aveti ma cu omul?laughing
cand intrebi daca o fata vrea sa fie cu tine, fi sigur ca nimeni nu iti va lasa id sau date.incepi si tu cu un ``poate ne cun mai bine``, etc, nu asa, direct.
e o jignire sa anunti ca (,)cauti prietena pe net pentru respectiva fata care poate daca ai fi abordat altfel pe-aici s-ar fi bagat in seama cu tine.

| fluturas a răspuns:

Si te cheama andrey happy?

| danielagoldica a răspuns:

Sigur esti un "dromader paros" la care nu se uita nici macar o chioara! Altfel nu ai mai apela la astfel de metode doar doar te cuplezi si tu!

| rosto a răspuns:

Hmm, desteapta nu primesti?batting eyelashes rolling on the floor

| gabitza_6878 a răspuns:

Disperarea pute de la o posta laughing)

| PeAcE a răspuns:

Serios? Site-ul asta s-a transformat mai nou intr-unul matrimonial?

| Ingerasull99 a răspuns:

Cumva site-ul asta a ajuns site de matrimoniale?

Răspuns utilizator avertizat
| clauu a răspuns:

Euuuuuu love struck, am 2 mani, 2 picioare, 2 ochi, 2 urechi, ce altceva ai mai vrea sa stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu taica, dar dupa ce fac 87 de ani, adica maine...

| AdeEalx a răspuns:

Doamnerolling on the floor)))))))))))
si aici ati ajunslaughing
ai uitat de hi5smug
sau celaughing
mess chestiilaughing
maine poimaine va vad si pe cocalari.rosmug
la agatatlaughing