| andreyfekete a întrebat:

CIneva cine a facut logodna! Un speech(discurs) tinut in fata parintilor cand ii cer mana fetei... unul simplu si la subiect?! Am nevoie de el pana maine, ofer funda! MULTUEMESC!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Spune ceea ce simți și gata!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Buna ziua in primul rand, deci sa incepem imi place si o iubesc de fata dvs dar vreau sa o iau de nevasta, am acordul vostru pentru a putea forma o familie cu ea?

| Hαppiηеss a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ti un discurs siropos.
E mult mai ok sa spui ceea ce simti, intotdeauna lucrurile simple sunt cele mai frumoase.

| SKillerQSama a răspuns:

Te duci la ei si zici :
Tu: O iubesc foarte mult pe (numele),,, (chesti). vreau mana ficei voastre
Parintii : ok dar restul corpului ce are? laughing

| Hyden a răspuns:

Buna ziua.Cred ca stiti deja de ce sunt aici asa ca voi fi rapid.O iubesc foarte mult pe fiica voastra si vreau sa o cer in casatorie.(Conteaza foarte mult ce fel de persoane sunt, nu iti trebuie cine stie ce discurs daca ei sunt persoane ok.Ai grija, ar putea deveni violenti :d)

| andreyfekete explică (pentru Hyden):

Da de unde laughing), suntem oameni maturi. Am discutat in mare dinainte...nu e o surpiza care trebuie sa vine chiar de 'nicaieri'...intelegi?