| gazulinamy a întrebat:

Cred ca sunt obsedata de prietenul meu.as putea sa scap de aceasta obsesie? cum as putea face asta?

2 răspunsuri:
| chaseyoung a răspuns:

Nu te mai uiti la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce tu il divinizezi si ii transmiti mesaje creierului de genu " Vai ce buuuun e. ", cum ai putea sa te mai trezesti si tu?

Trebuie sa vezi si reatata nu sa lasi hormonii sa te conduca. Asa iti activezi hormonul PEA care te face sa nu vezi defectele partenerului.
Si nu poti sa joci asa la nesfarsit. Nu ne idolatrizam iubitu, il iubim dar nu e maica Tereaza ca sa ii pupi talpilewinking.