| AndreiRadu5557 a întrebat:

Credeti ca ar fi cazul sa apelez la un psihoterapeut pentru ca nu am avut deloc o relatie sau o prietenie cu o fata, nu sunt in stare sa abordez femei, imi e frica ca sunt ca ceilalți baieti si ele au 40 de abordări pe zi si sansele mele sunt ca la loto? Asta cred eu si as vrea sa fiu mai increzator însă situatia mea nu imi permite acest lucru, ce spuneti?

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, si sa nu omiti sa ii spui si parerea ta despre femei, ca ar trebui sa faca 4-5 copii si sa nu aiba voie sa detina functii publice.

| AndreiRadu5557 explică (pentru suntserios):

Nu e parerea mea, e parerea femeilor asta, ele vor sa fie submisive, priveste pe tik tok ce vorbesc femeile

| suntserios a răspuns (pentru AndreiRadu5557):

Important e ca nu te vor pe tine. Pare o lectie buna pe care o primesti.

| AndreiRadu5557 explică (pentru suntserios):

Nici eu nu stiu ce sa mai cred, aud in stanga in dreapta ce vorbesc unii si altii despre rolurile de gen încât sunt turmentat, sper sa gasesc calea corecta si adevărată, ceea ce cred eu este suma ideologiei societății si a ce vedem in jur, am ascultat preoti care critica femeile care se axeaza pe cariera si pe bărbații care nu au capacități masculine

| suntserios a răspuns (pentru AndreiRadu5557):

"am ascultat preoti care critica femeile"

si apa e uda

| johnnny123 a răspuns:

Da, mergi la psihoterapeut și spune-i așa:
"Sunt un fanatic religios ultra-naționalist, admirator al lui Putin și Zelea Codreanu, care consideră că scopul femeilor este să facă 5 copii și să spele chiloții bărbaților. Oare de ce nu am succes la fete?"

| AndreiRadu5557 explică (pentru johnnny123):

Pai femeile vor asa, sa fie supuse barbatilor si sa primească beneficii de la bărbați, vad pe tik tok multe care se plâng de barbati ca nu mai sunt ca pe vremuri si ca nu sunt smecheri, multe o aproba pe Dana Budeanu si de asta cred ca usor va disparea egalitatea mai ales daca vine razboiul, toti barbatii vor fi incorporati

| AndreiRadu5557 explică (pentru johnnny123):

Treaba e ca orice barbat si femeie la o anumita varsta e bine sa aiba copii sa duca neamul

| johnnny123 a răspuns (pentru AndreiRadu5557):

"Pai femeile vor asa"

Chiar ți se pare că tocmai tu, care nu ai reușit până la 25 de ani să ai nicio relație, ești în măsură să stabilești ce vor femeile? Eu aș spune că tu ești cel mai bun exemplu de bărbat care NU știe ce vor femeile...

| AndreiRadu5557 explică (pentru johnnny123):

Am vazut ce vorbesc pe tik tok, si cand eram la liceu spuneau ca vor barbati care sa le domine, nu fatalai ca mine, slabi care nu stiu bataie

| LisaJulie a răspuns:

Poți sa încerci, dar eu consider ca nu stai în colectivul potrivit, încearcă sa schimbi colectivul

| Miruna333 a răspuns:

Normal, faci cea mai buna alegere. Te vei cunoaste mult mai bine si vei intelege si de unde vine neputinta asta la capitolul fete

| Cipi1212 a răspuns:

Se poate trăi și fără relații.

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

Da, dar problema cu oamenii ca tine e ca nu sunt sinceri, nu o sa te ajute cu mare lucru pentru ca o sa mergi acolo si o sa te victimizezi omitand toate problemele tale reale.